עיצוב עמוד נחיתה 2017-12-14T00:28:07+00:00

קונים או מוכרים נכס?
לייעוץ ראשוני חייגו 052-3492240 או מלאו את הפרטים

עבור מרבית האנשים שאינם עוסקים בענף הנדל"ן כמשקיעים או כיזמים, עסקת מכירה או עסקת רכישה של דירת מגורים צפויה להיות העסקה המשמעותית והגדולה ביותר שהם יתקשרו בה במהלך חייהם.  משרדנו מלווה רוכשים ומוכרים בעסקאות מכר ורכישה ומהווה שותף אמת לדרך, עד לסיום העסקה על הצד הטוב ביותר. אנו שמחים לעמוד לרשות לקוחותינו ולוודא שהעסקה המשמעותית בחייכם, תסתיים בהצלחה!

עריכת בדיקות מקדמיות 

בטרם ביצוע עסקה מכר ו/או רכישה במקרקעין, יש רשימה של בדיקות מקדמיות אשר יש לבצען בקפידה עוד בטרם הגברת הליכי המו"מ ובוודאי, בטרם התקשרות בהסכם עם הצד השני.

עו"ד מומחה במיסוי מקרקעין

במדינת ישראל, תקנות והוראות מיסוי מקרקעין משתנות ללא הרף ובאופן תכוף למדי. תכנון נכון של העסקה בטרם הליכי המו"מ וקביעת תנאיה לצורך חשיפה מועטה במס ככול הניתן, הנו הכרחי.

ליווי עו"ד בשלבי המימון

בין אם אתם נוטלים משכנתא, מסלקים משכנתא או מבצעים גרירת משכנתא לדירה או נכס אחר, אנו שמחים להיות לעזר בכל תהליך קבלת המשכנתא, לטפל עבורכם בכל הקשור בכך כחלק בלתי נפרד מהעסקה.

ליווי עו"ד בתכנון הון עצמי

תכנון לוח התשלומים בעסקאות מקרקעין, הנו פרק חשוב ומשמעותי אשר מהווה את לב ליבה של העסקה. שכך, אנו מקפידים לקבוע בהסכם המכר או הרכישה, מנגנון תשלומים אחראי, הגיוני ובעיקר כזה התואם את היכולות והצרכים הכספיים שלכם. 

לייעוץ ראשוני חייגו 052-3492240 או מלאו את הפרטים

קונים או מוכרים נכס?
לייעוץ ראשוני חייגו 052-3492240
או מלאו את הפרטים

עבור מרבית האנשים שאינם עוסקים בענף הנדל"ן כמשקיעים או כיזמים, עסקת מכירה או עסקת רכישה של דירת מגורים צפויה להיות העסקה המשמעותית והגדולה ביותר שהם יתקשרו בה במהלך חייהם.

משרדנו מלווה רוכשים ומוכרים בעסקאות מכר ורכישה ומהווה שותף אמת לדרך, עד לסיום העסקה על הצד הטוב ביותר.

אנו שמחים לעמוד לרשות לקוחותינו ולוודא שהעסקה המשמעותית בחייכם, תסתיים בהצלחה!

  • עריכת בדיקות מקדמיות ע"י עורך דין מומחה
  • עורך דין מקרקעין מומחה במיסוי מקרקעין 
  • ליווי עו"ד מקרקעין בשלבי המימון – משכנתא
  • ליווי עו"ד מקרקעין בתכנון הון עצמי ולוח תשלומים